Skip to content

Naše služby

 
interier-icon

INTERIÉROVÝ DESIGN

 

Našim cieľom je nájsť optimálne riešenie pre Váš priestor a jeho špecifiká. Vytvoriť tak interiér s požadovanou funkciou, kde sa budete cítiť dobre Vy, Vaša rodina alebo klienti – nový domov, kancelárie, komerčné prevádzky.

architektura-icon

ARCHITEKTÚRA

 

Základom našich návrhov je vyvážený pomer funkcie a estetiky. Rodinné domy alebo  objekty inej mierky a funkcie, sú vždy navrhované s ohľadom na lokalitu, Vaše potreby a samozrejme finančný rozpočet.

PROJEKČNÉ SLUŽBY

Kvalitná projektová dokumentácia je základom pre získanie potrebných povolení, výber dodávateľov stavby, ale aj samotného prevedenia stavby. Spolupracujeme preto so skúsenými inžiniermi a profesistami.

DODÁVATELIA

 

Na základe našich skúseností máme vybudovanú sieť overených dodávateľov, ktorých služby Vám radi sprostredkujeme. Na stavebné práce, nákup podlahových krytín, svietidiel alebo spotrebičov, máme toho správneho človeka.

NÁBYTOK NA MIERU

 

Naše návrhy takmer vždy obsahujú stolárske výrobky na mieru, ktoré robia daný interiér jedninečný. Spoločne s našim stolárom sa postaráme o to, aby sa s Vami odkonzultované návrhy premenili na výrobky s kvalitným vypracovaním.

VIZUALIZÁCIE

 

Vizualizácie sú dôležitým nástrojom na odprezentovanie akéhokoľvek priestorového konceptu. Ponúkame preto tvorbu architektonických, interiérových, produktových ale aj 360° panoramatických vizualizáci ktoré efektívne ponúknu náhľad do celého priestoru.